Spolupráce s Michalem Machem

  

Na home  page na webu máme vlevo rukou psaný odkazy. Potřebovali jsme tam jeden přidat a tak bylo nutný to napsat, naskenovat a umístit na stránky. Copak, napsaný jsem to měl hned, jenže Martin, kterej se nám o stránky stará, nemá scanner.Vzpomněl jsem si na jeho bráchu Michala, kterej dělá dost do počítačů a scanner má doma. Martin mi ale od tohoto nápadu zrazoval. Řikal, že brácha nám to sice slíbí, že to udělá, ale bude mu to trvat tak měsíc, ne-li dýl. Tomu se mi nechtělo věřit, práce to byla nanejvýš na pět minut.

Nedbal jsem Martinova varování před spolehlivostí bratra a domluvili jsme se, že Michalovi papírek s nápisem předá druhý den v práci. Tak se i stalo.To bylo v úterý. Ve středu koukám na web a nic. Zavolal jsem Martinovi, kde to vázne a ten mim sdělil, že to brácha ještě neudělal. Zavolal jsem tedy Michalovi. „Já to nechal v práci, ten papírek, ale zejtra to udělam,“ slíbil Michal. Jenže, nestalo se tak. Ve čtvrtek večer jsem mu znova volal a už trochu nasraně se dožadoval toho, co nám Michal slíbil. „Hele v pátek. V pátek to udělam a pošlu Martinovi,“ zavázal se Michal. Neudělal to ani v pátek.

V sobotu jsme s Martinem přidávali na webový stránky nějaký další věci a chtěli jsme tam dát i ten novej odkaz. Martin se díval do svejch mailů, jestli mu to už Michal náhodou neposlal, ale nic. Tak jsem mu zas volal. „Jo, aha, já na to zapomněl, tak v pondělí, v pondělí dopoledne to bude.“

V pondělí odpoledne koukám na stránky a zase nic. Psal jsem esemesku Martinovi, jak to, že to tam ještě není. A Martin odepsal – protože ten originál, kam jsi psal text, brácha ztratil. Tak nad tím už jsem neměl sílu se ani rozčílit.

Na závěr by se hodilo napsat: Michal Mach - vzor spolehlivosti.

Takže, mějte se před ním na pozoru.

 

 

  Robin 12.9. 2005